HAMARAT TRANSPORT

Hizmetlerimiz

Taşımacılık HizmetleriKARA TAŞIMACILIĞI

Başlıca Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Rusya, Tacikistan, Kırgızistan gibi ülkelere komple ve parsiyel taşımacılık yapmaktayız.

Aynı zamanda fuar taşımacılığı ve büyük proje taşımacılığı da uzmanı olduğumuz konulardır.

Komple taşıma yapmaktayız.

Diğer Hizmetlerimiz

Madencilik
OMH Madencilik; taş ve maden ürünleri üretimi ile bölgesinde hizmet vermektedir. Ünye-Niksar Karayolu, Çatalpınar Mevkii'nde faaliyet gösteren OMH Madencilik, yol çakıllama, dolgu malzemesi, kum, hafriyat ve taşımacılık alanında uzun yıllar verdiğimiz gayret ve azmi, yapmış olduğumuz çalışmaların sonucu emeğimizin karşılığında elde ettiğimiz tecrübemizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duymaktayız

Petrol ve Doğal Gaz
Hamarat Petrol; koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. İstasyonlarımızda; yağ kontrolü, cam silme, ve lastik hava basınç kontrolü, tüm müşterilerimize standart sunduğumuz hizmetlerimizdendir. Yağ değişimi ve oto dış yıkama hizmetlerimizde ücretsiz verilmektedir. Hamarat Petrol; her müşterisine bu misyon çerçevesinde kaliteli ürün, esnek ödeme koşulları, teknik destek, kaliteli ve hızlı hizmet sunar. Bu amaç doğrultusunda müşterisinin tam bir çözüm ortağı olmanın yanı sıra koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinir.